Після літнього відпочинку учні знову сіли за шкільні парти та вже готові до освітнього процесу. У порівнянні з минулими роками, початок навчального року школярі зустрічали по-особливому, у національному колориті

Хмельницьким прокотилася хвиля перших дзвониківХмельницьким прокотилася хвиля перших дзвоників

Після літнього відпочинку учні знову сіли за шкільні парти та вже готові до освітнього процесу. У порівнянні з минулими роками, початок навчального року школярі зустрічали по-особливому, у національному колориті.
Літні канікули минули і вони знову зустрілися у стінах рідного навчального закладу. Для старшокласників це останній рік разом за шкільними партами. Мить, кажуть, цілком хвилююча і незабутня, адже за цей час стали великою та єдиною родиною.
Для тутешніх освітян це свято теж із нотами смутку. Ж бо зовсім скоро доведеться розпрощатися із своїми випускниками.
А ці малюки вперше ступають на стежину шкільного життя. Усі – як один прагнуть добре вчитися та тішити 25-ту своїми успіхами.

Першачки 31 школи теж обіцяють дивувати власними здобутками. А допоможуть дітлахам їх наставники-вчителі. Валентина Володимирівна узяла під опіку тутешній 1а клас. І хоча це лише початок спільного шкільного життя, уже називає себе для них другою мамою.
Не менше хвилюються батьки, бабусі та дідусі. Кажуть – ще вчора їх малюки гралися у садочку, а вже сьогодні – за партами, поглинатимуть ази науки.
Для освітнього закладу номер 31 – сьогодні подвійне свято. Окрім школи першого ступеня, розпочала роботу ще й дошкільна установа. У день знань вона відчинила двері сотні малюкам.
А ось для 22 школи ім. Олега Ольжича першовересень видався багатим не лише на першачків, а й на дорослих учнів. Свято знань тут зустрічають поповненням у великій, шкільній родині.
Аби заохотити до плідного навчання, Благодійний фонд Сергія Лабазюка \”Ми поруч\” вручив маленьким учням презенти, набори першокласників. Самим же школам тутешнього округу подарував персональні комп\’ютери.
Загалом першовересень у Хмельницькому вирізнився патріотичним піднесенням. Цього дня більшість учнів залишили шкільну форму у шафі та вбралися у вишиванки та синьо-жовті стрічки

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього