Хмельницьким проїхався "рожевий" велопарад
Кольорові велосипеди проїхали три з половиною кілометри центральними вулицями Хмельницького.Хмельницьким проїхався "рожевий" велопарад
Кольорові велосипеди проїхали три з половиною кілометри центральними вулицями Хмельницького.
Стартували і фінішували біля кінотеатру Шевченка. Проте чоловіки від дівочого забігу не відставали – спершу були \”охороною\”, а потім перед дамами хизувалися \”фінтами\”.

Найменша учасниця велозабігу через кілька днів святкуватиме свій перший у житті день народження. Маленька Анастасія на свято приїхала з мамою Олександрою. Жінка каже: спорт має бути невід’ємною частиною життя, тому і прививає любов до велосипеду і не тільки маленькій із перших років життя.

Проте дівчинка ще не багатослівна. І поки мама у чудернацькій рожевій спідниці, малеча – у рожевих штанцях. Панянки як завжди захотіли виокремитись серед маси велозабігів і цьогоріч переодяглися в рожеве.

На питання, як виникають подібні ідеї, відповідають суто по-жіночому: \”А чому б і ні?\”. Проходить це дійство вже 4 рік поспіль і щоразу дивує чимось новим. На першому були з м’якими іграшками, на другому – із квітами, минулого року – у вишиванках. Ідеєю в стилі \”pink\” подивувалися, проте підтримали.

Деталі у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього