Хмельницьким спецпризначенцям вручили державні нагороди за героїзм
24 серпня з нагоди Дня Незалежності, у Хмельницькому відзначили військовослужбовців 8-го окремого полку спецпризначення. Привітали військових голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний, голова обласної ради Іван Гончар, командир 8-го полку спеціального призначення полковник Олег Нечаєв.Хмельницьким спецпризначенцям вручили державні нагороди за героїзм
24 серпня з нагоди Дня Незалежності, у Хмельницькому відзначили військовослужбовців 8-го окремого полку спецпризначення. Привітали військових голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний, голова обласної ради Іван Гончар, командир 8-го полку спеціального призначення полковник Олег Нечаєв.

Більше півсотні бійців отримали ордени та медалі.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, одного бійця нагородили орденом Богдана Хмельницького, 16 спецпризначенців отримали орден «За мужність» ІІІ ступеню, та ще кільком десяткам вояків вручили медалі «За військову службу Україні».

Як відомо, 8-й полк спецпризначення з перших днів антитерористичної операції виконує бойові завдання на Сході країни.

«Я цих хлопців пам’ятаю, якими вони були до початку конфлікту, і бачу, які вони тепер. Сьогодні виходили отримувати нагороди ніби інші люди. Раніше були 18-річні хлопці, а зараз 19-річні мужики. Бійці справді помужніли. Пишаюсь ними. Це вже не та армія, яка була раніше: воювати навчилися і офіцери, і солдати», – сказав командир 8-го полку спеціального призначення полковник Олег Нечаєв.

Командир зазначає, що з початку бойових дій у зоні АТО загинули 10 спецпризначенців. Серед бійців 8 полку – двоє Героїв України, близько 80 власників державних орденів. З такими вояками, каже полковник, не страшно іти на завдання.

Як зазначив Олег Нечаєв, найстаршому, хто загинув з полку, – 29 років. «Тому чоловікам, які сидять удома та ухиляються від призову, має бути соромно», – сказав він.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього