Хмельницьким водіям доведеться змінювати номерні знаки
Власники транспортних засобів вже цієї весни почнуть отримувати сучасні європейські автомобільні номери. Про це повідомляє прес-служба Міністрерства внутрішніх справ України.Хмельницьким водіям доведеться змінювати номерні знаки
Власники транспортних засобів вже цієї весни почнуть отримувати сучасні європейські автомобільні номери. Про це повідомляє прес-служба Міністрерства внутрішніх справ України.
\”Нові номерні знаки країн Європи, які використовуються на етапі набуття членства в Європейському Союзі, в Україні будуть введені вже з 31 березня цього року. Незважаючи на економічні труднощі, пов’язані з інфляційними процесами, ціна не буде змінюватись і коштуватимуть вони – 134 гривні. Таким чином, нова система видачі номерів для транспорту орієнтована, насамперед, на збереження стабільності для громадян країни\”, – зазначив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Чеботар.
Віднині власником номерних знаків буде МВС в особі Департаменту Державної автомобільної інспекції. Посередництво будь-яких фірм виключено.
Загалом зареєстровано 13 варіантів номерних знаків з білим, жовтим та червоним фонами.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього