Хмельницьким військовослужбовцям і волонтерам подякували за їхню роботу
До Міжнародного дня волонтерів і Дня Збройних Сил України в міській раді відбувся урочистий захід, на який запросили військовослужбовців військових частин та волонтерів громадських організацій міста. Винуватців свят привітав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.Хмельницьким військовослужбовцям і волонтерам подякували за їхню роботу
До Міжнародного дня волонтерів і Дня Збройних Сил України в міській раді відбувся урочистий захід, на який запросили військовослужбовців військових частин та волонтерів громадських організацій міста. Винуватців свят привітав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.
“Я з величезною повагою ставився, ставлюся і буду ставитися до людей, які вибрали дуже складну дорогу, особливо останніх півтора року. Низько схиляю голову перед тими, хто пішов на передову і зберіг для нас усіх нашу країну, бо якби не вояки і не волонтери, то України вже не було б. Щиро вдячний усім вам за те, що зберегли країну й дали людям жити, працювати і будувати свою незалежну і суверенну українську державу, яку ми заслуговуємо”, – наголосив Олександр Симчишин.
За сумлінне виконання військового обов’язку, вагомий особистий внесок в підтримання бойової і мобілізаційної готовності, високу професійну майстерність, зразкову військову дисципліну, вірність Присязі та з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України відзнаки міського голови отримали 46 військовослужбовців військових частин міста, повідомляють на сайті міської ради.
Почесними грамотами також нагороджено 37 волонтерів громадських організацій. Цих відзнак вони удостоєні за активну громадську діяльність, патріотизм, безкорисливу волонтерську діяльність з надання допомоги військовим, які беруть участь в антитерористичній операції, та з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтерів.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх, хто загинув під час Революції Гідності та в антитерористичній операції на сході нашої країни.
Після святкової зустрічі відбувся невеликий концерт, організований управлінням культури і туризму міської ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього