Хмельницький аеропорт відновлятимуть лише тоді, коли закінчаться військові дії
Про це повідомив перший заступник голови облдерадміністрації Олександр Симчишин у ході гарячої лінії \”Запитий у влади\”.Хмельницький аеропорт відновлятимуть лише тоді, коли закінчаться військові дії
Сьогодні жителі області зі своїми клопотами могли поскаржитися першому заступнику голови облдержадміністрації Олександр Симчишину. Саме він приймав дзвінки подолян в ході «гарячої» телефонної лінії «Запитай у влади».

Найбільше додзвонювачів були мешканцями Хмельницького. Жителі обласного центру нарікали на проблеми у сфері житлово-комунального господарства, а саме – протікання каналізаційних труб у підвальних приміщеннях будинків.

Окрім того, посадовець розповів присутнім журналістам про можливе надходження коштів на ремонт доріг у рамках співробітництва з Європейським банком реконструкції і розвитку.

Також Олександр Сергійович озвучив ситуацію довкола аеропорту. «У мене були зустрічі з поляками та австрійцями. Їхня позиція чітка і переконлива – як тільки закінчаться військові дії, вони одразу ж вкладуть кошти», – наголосив перший заступник голови облдержадміністрації.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього