Хмельницький активно долучається до загальнонаціонального страйкуНа центральній площі міста зібралося вже близько півтори тисячі хмельничан. Є тут люди різного віку, в тому числі і літні, але переважає молодь. Студенти деяких вузів прийшли разом з викладачами.Хмельницький активно долучається до загальнонаціонального страйкуНа центральній площі міста зібралося вже близько півтора тисячі хмельничан. Є тут люди різного віку, в тому числі і літні, але переважає молодь. Студенти деяких вузів прийшли разом з викладачами.
Як повідомив координатор руху, депутат міської ради від ВО “Свободи” Олександр Симчишин, о 13.00 відбудеться позачергова сесія міської ради, на якій він вимагатиме, аби стартував загальноміський страйк. “Усі підприємства та організації мають припинити роботу, функціонуватимуть тільки життєво важливі”, – каже депутат.

За повідомленням міської ради, позачергова тридцята сесія відбуватиметься на майдані Незалежності. Депутати розглянуть питання “Про звернення депутатів Хмельницької міської ради щодо кривавих подій, які відбулись в ніч з 29 на 30 листопада на майдані Незалежності України в місті Києві”.

На сесію запрошуються голова обласної ради, голова обласної державної адміністрації, народні депутати України, члени виконавчого комітету, директори департаментів, начальники управлінь і завідуючі відділами виконавчого комітету.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього