Хмельницький АМК взявся за нечесних будівельниківХмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало дослідження ринку будівництва житла.Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало дослідження ринку будівництва житла.

Як повідомляє прес-служба обласного АМК, безліч рекламних щитів у Хмельницькому закликають громадян купляти житло за низькою вартістю. Вартість коливається від 3,6 до 4,5 тис. грн.

“Але що означає ця сума – перший внесок чи вартість квадратного метра житлової площі житла, яке буде здано в експлуатацію через кілька років, – невідомо. Зокрема, Антимонопольний комітет України з’ясував, що забудовник замовчує про те, що житло на типових поверхах (5 -10 поверхи) дорожче на 6-72 відсотки”, – зазначається у повідомленні.

Крім того, після завершення будівництва особам, які придбали житло, можуть бути представлені рахунки за додаткові послуги, наприклад, встановлення балконів.

Отже, інформація на банерах є неповною і може вводити споживачів в оману. У обласному АМК впевнені, що за рахунок активної рекламної кампанії забудовники переманюють покупців з вторинного ринку.

У 2013 році в Україні вперше за роки незалежності, на долю новобудов припало 54% усіх продажів житла.

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало дослідження ринку будівництва житла.

Безліч рекламних щитів у місті Хмельницькому закликають громадян купляти житло за низькою вартістю. Вартість коливається від 3,6 до 4,5 тис. грн.

Але що означає ця сума – перший внесок чи вартість квадратного метра житлової площі житла, яке буде здано в експлуатацію через кілька років, – невідомо.

Зокрема, Антимонопольний комітет України з’ясував, що забудовник замовчує про те, що житло на типових поверхах (5 -10 поверхи) дорожче на 6-72 відсотки

Крім того, після завершення будівництва особам, які придбали житло, можуть бути представлені рахунки за додаткові послуги, наприклад, встановлення балконів.

Отже, інформація на банерах є неповною і може вводити споживачів в оману. Про результати дослідження відділення інформуватиме додатково.

За рахунок активної рекламної кампанії забудовники переманюють покупців з вторинного ринку. У 2013 році в Україні вперше за роки незалежності, на долю новобудов припало 54% усіх продажів житла.

За матеріалами: “Незалежного громадського порталу”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього