Хмельницький автодор хоче знести зупинки на Хмельниччині
Самі не поставили, а знести хочуть. Хмельницький автодор має намір знести всі зупинки Хмельницького та Волочиського районівХмельницький автодор хоче знести зупинки на Хмельниччині
Самі не поставили, а знести хочуть. Хмельницький автодор має намір знести всі зупинки Хмельницького та Волочиського районів.
Автобусні зупинки – це те місце, де людина, чекаючи на автобус, може сховатись від будь-яких примх погоди. Декілька десятків сіл отримали такий надійний прихисток від благодійників. Забрати надійний захист від стихії нещодавно вирішив Хмельницький автодор.
Декілька років назад на проблему з нестачею автобусних зупинок звернули увагу благодійники. Тепер вони є кожному селі Волочиського та Хмельницького району.
Для місцевих жителів зупинка потрібна. Замість того, щоб займатися судовою тяганиною, керівництво автодору могло б задуматись над європейським автобамом, який веде в село. Дорогою це назвати можна тільки в посушливе літо, зараз це танкодром, де, жартують місцеві, потонула не одна пара взуття.
Місцеві кажуть – якщо зупинку демонтують, перекриватимуть дороги і бунтуватимуть.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього