Хмельницький чекає волонтера з Корпусу Миру
Міська рада подала заявку на участь у Проекті розвитку громад Корпусу Миру США в Україні.Хмельницький чекає волонтера з Корпусу Миру
Міська рада подала заявку на участь у Проекті розвитку громад Корпусу Миру США в Україні. Якщо Хмельницькому пощастить, то вже з 1 червня у місті проживатиме волонтер з Америки, котрий допоможе міській раді розвивати важливі галузі життєдіяльності міста. Які конкретно – залежатиме від досвіду волонтера. Хмельницька міська рада сподівається, що це буде людина, обізнана у економіці, сфері енергозбереження, співпраці з міжнародними організаціями тощо.
\”Заявок на проект – уже 35, а волонтерів – на десяток менше. Тому пощастить однозначно не всім. Проте, Хмельницький має великі шанси, бо ваша міська рада – єдиний орган самоврядування на всю країну, що звернувся їз заявкою на участь у проекті,\” – розповів Роман Олексенко, Керівник проекту «Розвиток громад» Корпусу Миру Сполучених Штатів Америки в Україні під час зустрічі з міським головою Олександром Симчишиним.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього