Хмельницький чиновник за хабарництво сяде в тюрму на п`ять роківХмельницький міськрайонний суд засудив посадовця одного з відділів інспекції з питань захисту прав споживачів до 5 років позбавлення волі з дворічним іспитовим терміном та з позбавленням права обіймати посади.Хмельницький чиновник за хабарництво сяде в тюрму на п`ять роківХмельницький міськрайонний суд засудив посадовця одного з відділів інспекції з питань захисту прав споживачів до 5 років позбавлення волі з дворічним іспитовим терміном та з позбавленням права обіймати посади.
Нагадаємо, кілька місяців тому на Хмельниччині працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю викрили у корупції посадовця, який використовував службові повноваження не за прямим призначенням, а для власного збагачення.

Чоловік займався тим, що вимагав від власників магазинів неправомірну винагороду за невключення їх до плану перевірки суб’єктів підприємницької діяльності на останній квартал 2013 року.

УБОЗівці тоді затримали зловмисника «на гарячому» — прямо у момент отримання хабара. Під час судового процесу підсудний визнав свою вину та розкаявся у ганебному вчинку.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього