Хмельницький долучиться до відзначення Всеукраїнського тижня праваУ пам\’ять про проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини 10 грудня в Україні відзначається День захисту прав людини. З цієї нагоди з 9 до 14 грудня в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права.Хмельницький долучиться до відзначення Всеукраїнського тижня праваУ пам\’ять про проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини 10 грудня в Україні відзначається День захисту прав людини. З цієї нагоди з 9 до 14 грудня в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права.
У місті Хмельницькому в межах Всеукраїнського тижня прававідбудеться низка різнопланових подій, спрямованих на підвищення рівня правової культури, поширення знань про права та свободи людини і громадянина та набуття навичок у їх застосуванні. Відповідний план заходів з проведення у нашому місті Всеукраїнського тижня права затвердив своїм розпорядженням міський голова Сергій Мельник.
Передбачається впродовж тижня права організувати і провести в закладах освіти і культури лекції, бесіди, зустрічі за \”круглим столом\”, правові конкурси, ігри, змагання тощо інформаційного, освітнього та виховного характеру.
Так, з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини у навчальних закладах міста пройде Всеукраїнський урок на тему \”Права людини\”. Фахівці з права впродовж тижня виступатимуть в засобах масової інформації із роз\’ясненнями з питань захисту прав людини. Лекції, навчання, бесіди з питань реалізації та захисту прав людини проводитимуться також у трудових колективах.
У навчально-виховних і культурно-освітніх закладах будуть організовані книжкові виставки, оформлені тематичні стенди, відбуватимуться презентації видань про права людини.
Спостережна комісія виконавчого комітету проведе лекції, бесіди, роз’яснення з питань реалізації і захисту прав людини серед засуджених осіб.
Події, які пройдуть у місті Хмельницькому під час Всеукраїнського тижня права висвітлюватимуться засобами масової інформації.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього