Хмельницький долучився до встановлення рекорду Гіннеса
Учасники уроку – люди різного віку та професій, ті які мають величезне бажання не тільки вивчати англійську мову, а і прославити свою країнуХмельницький долучився до встановлення рекорду Гіннеса
Майже півсотні хмельничан долучилися до спроби України побити рекорд книги рекордів Гіннеса в номінації «Найбільший мовний урок у світі. Урок англійської мови, який проводився одночасно у різних містах України 28 травня 2016 року з 13.00, організувала і Хмельницька міська центральна бібліотека.
Учасники уроку – люди різного віку та професій, ті які мають величезне бажання не тільки вивчати англійську мову, а і прославити свою країну, показати всьому світу, що разом українці можуть зробити дуже багато. Наймолодшому хмельницькому учаснику – 8 років, найстаршому – 67, повідомляють на сайті міської ради.
«Це неймовірне відчуття, коли не просто проводиш урок, а розумієш, що від тебе і від кожного з присутніх залежить спільний результат країни», – поділилася враженнями лідер групи, викладач англійської мови школи FLASH Олена Бахаровська. – Атмосфера позитиву, злагодженості, бажання досягнути результату – відчувалася». Дійсно, всі учасники активно спілкувалися англійською, вивчаючи використання виразу «Would rather».
До уроку долучилася також патрульні поліцейські міста Хмельницького. «Це унікальна можливість взяти участь у встановленні Україною рекорду Гіннеса. Нова патрульна поліція разом із українцями будують нову державу, отже нам разом працювати, вивчати іноземні мови і рекорди встановлювати теж разом», – сказала прес-офіцер Управління патрульної поліції м. Хмельницького майор поліції Алла Пампура.
За умовами організаторів, під час уроку були присутні два спостерігачі, розпорядник та хронометрист. У кожного свої обов’язки. «Сьогодні я виконував роль спостерігача, фіксував все, що відбувалося. Я – студент, але такої позитивної атмосфери, бажання вивчити все, що викладається не пам’ятаю. І відчув величезну відповідальність за те, щоб наша група спрацювала на відмінно», – зауважив Дмитро Свириденко.
Всі учасники стали частиною української історії. Разом з усією Україною долучилися до спроби перевершити існуючий світовий рекорд Книги рекордів Гіннеса з одночасного проведення інтерактивного уроку англійської мови!
Впевнені, що рекорд буде!
Проект відбувається в рамках кампанії «Україна Speaking» та координується командою GoGlobal і Посольством Сполучених Штатів Америки в Україні. Найбільший урок англійської відбувся в рамках Днів Америки за підтримки Міністерства культури України, програми Capital English, Британської Ради в Україні, America House та Window on America.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення