"Хмельницький гамбіт" від місцевих депутатів
Щоб депутатський склад фракції «Батьківщина» у Хмельницькій міській раді не обмілів, уже на наступній сесії депутатські лави поповнить новий представник «Батьківщини» на місце депутата та голови фракції."Хмельницький гамбіт" від місцевих депутатів
Щоб депутатський склад фракції «Батьківщина» у Хмельницькій міській раді не обмілів, уже на наступній сесії депутатські лави поповнить новий представник «Батьківщини» на місце депутата та голови фракції. У Хмельницькій міській раді Валерія Лєскова, який нині мобілізований до українського війська і добровільно склав свої повноваження (депутати заяву на 48 сесії підтримали) у сесійну залу за партійними списками «Батьківщини» на строк до завершення каденції цього складу ради зайде Олександр Марченков. Присягу новоспечений депутат, чийого голосу наразі фракції явно бракує для позитивного голосування без особливих домовленостей із іншими фракціями та групами, складе уже на наступній сесії. Олександр Миколайович очолює відділ сприяння діяльності депутатам у Хмельницькій міській раді, то ж добре знає увесь депутатський корпус, що явно на користь фракції. Знайшли заміну Валерію Лєскову і на посаді голови фракції. Цю посаду віддали амбітному і, як показало засідання 48 сесії, не завжди коректному Олександру Скочелясу.
А от місце Ольги Мярковської в депутатському секторі ради залишиться пустим до наступних виборів. З огляду на те, що Ольга Володимирівна потрапила до міськради по мажоритарному округу, на заповнення її вакантного місця у складі ради необхідно проводити довибори. Однак на це немає ні грошей, ні доцільності через наближення чергових виборів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього