Андрій Войцещук: «Раніше Кінологічний центр знаходився в Одесі, однак у 2010 році його вирішили перенести у Хмельницький. Саме з того часу усіх собак на митниці України готують у нашому місті.»

Хмельницький готує кінологічні команди для усіх митниць УкраїниХмельницький готує кінологічні команди для усіх митниць України

Загалом за своє існування Департамент спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Міністерства доходів і зборів України підготував більше 32 тисяч співробітників митниць.
Кількість напрямків підготовки збільшилась з 4-х у 1993 році, до 24-х у 2014 році.
З 2010 року Департамент здійснює підготовку кінологічних команд митниць. За цей час в Департаменті пройшли підготовку близько 800 кінологічних команд.
Як наголосив директор Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Андрій Войцещук: «Раніше Кінологічний центр знаходився в Одесі, однак у 2010 році його вирішили перенести у Хмельницький. Саме з того часу усіх собак на митниці України готують у нашому місті.»
Як зазначають кінологи, найпоширеніші породи, які на пару працюють із митниками — німецька вівчарка, лабрадор, спанієль, тощо. Нині центр здійснює підготовку тварин для пошуку наркотиків, тютюнових виробів, зброї і вибухових речовин, валюти.
Леонід Іванович підсумовуючи усе побачене зазначив, що розташування такого Центру саме у Хмельницькому є дуже зручним, адже тут розташована Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького, що створює унікальну можливість проведення спільних занять з прикордонниками та моделювання практичних ситуацій у пунктах пропуску.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього