Хмельницький готується відзначити 585-річчя
Заходи відбуватимуться в усіх мікрорайонах міста.Хмельницький готується відзначити 585-річчя
Цьогоріч, окрім традиційних заходів, які вже встигли полюбити хмельничани, організатори готують низку нових цікавих святкових подій.

Заходи відбуватимуться в усіх мікрорайонах міста, у парках імені І. Франка та М. Чекмана та основне святкове дійство вируватиме на центральній пішохідній вулиці – Проскурівській. Тут буде розгорнуто виставки-ярмарки виробів декоративно-ужиткового мистецтва, виступатимуть різноманітні творчі колективи та окремі виконавці, повідомляють у міській раді.

У рамках святкування, 22 вересня, відбудеться І Міжнародна наукова історико-краєзнавча конференція «Місто Хмельницький в контексті історії України», присвячена 585-й річниці з часу першої писемної згадки про місто Хмельницький та 450-річчю надання Плоскирову Магдебурзького права.

24 вересня відзначення ювілейної річниці міста розпочнеться з традиційного святкового ярмарку на Прибузькій та міжконфесійної молитви за Україну та за місто Хмельницький.

Святкового настрою хмельничанам та гостям міста додаватимуть виступи музикантів естрадно-духового оркестру та студентів Хмельницького музичного училища імені В. Заремби, які влаштують у День міста перформанс просто у тролейбусах.

У міському будинку культури відбудеться спільний концерт франко-слов’янського хору з міста Тулуза (Франція) та народного ансамблю «Ретро».

У великому вечірньому концерті на майданчику перед кінотеатром імені Шевченка 24 вересня очікується участь відомого українського рок-гурту «Тінь Сонця» і вокальної формації «Піккардійська терція».

А ще – ярмарок креативних подарунків та виробів ручної роботи, змагання з вуличних танців та багато інших родзинок, які чекають на хмельничан у дні святкування.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього