Хмельницький Карітас відвідав Ямпільську школу-інтернат
Нещодавно працівники і волонтери Хмельницького Карітасу в черговий раз завітали в Ямпільську спеціальну школу-інтернат I-III ступеня.Хмельницький Карітас відвідав Ямпільську школу-інтернат
Нещодавно працівники і волонтери Хмельницького Карітасу в черговий раз завітали в Ямпільську спеціальну школу-інтернат I-III ступеня.
Цьому та іншим соціальним закладам області місцевий Карітас допомагає впродовж багатьох років, об’єднуючи довкола себе і знайомих філантропів, і місцеві громади, і своїх підопічних: спільно вони надають гуманітарну допомогу у вигляді одягу, взуття, іграшок, подарунків до свят, також залучають вихованців інтернату до участі в творчих заходах та акціях.
Цього разу місцевий ТОВ «Екопласт» підготував для 113 дітей-сиріт та дітей-інвалідів спеціальні подарунки, а учасники Красилівської хореографічної студії «Візерунок» спрезентували цікаву концертну програму, чим змогли викликати в дітей щиру радість, блиск в очах та захоплення від споглядання яскравого дійства.
«Приємно усвідомлювати, що своїми візитами ми можемо змінювати цих дітей – не лише привносити в їх буденність трохи радості та яскравих барв, а і здійснювати бодай невеличкими кроками різносторонній розвиток особистостей, творчу самореалізацію, спрямовувати їх енергію в конструктивне русло. Для нас в хмельницькому Карітасі надважливо не просто надавати матеріальну допомогу (хоча і це важливо, це є базовим), а змінювати долі наших підопічних, формувати новий світогляд, надавати можливості, розкривати потенціал», – наголошує Дмитро Козловський, керівник проекту «Мобільна робота з молоддю» у місцевому Карітасі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього