Хмельницький має \"позорисько\", якого немає в сусідніх обласних центрахКерівництво Хмельницької облдержадміністрації занепокоїлося стихійною торгівлею у Хмельницькому та інших містах обласного значення.

Про це вчора на колегії ОДА заявив заступник голови ОДА Леонід Гураль.Хмельницький має \"позорисько\", якого немає в сусідніх обласних центрахКерівництво Хмельницької облдержадміністрації занепокоїлося стихійною торгівлею у Хмельницькому та інших містах обласного значення.

Про це вчора на колегії ОДА заявив заступник голови ОДА Леонід Гураль.
“Гостро стоїть питання несанкціонованої торгівлі продуктами харчування на стихійних ринках Хмельницького та інших міст обласного підпорядкування. Як ракова пухлина, стихійна торгівля переходить і до районних центрів, де продають просто на вулицях. Чиє це питання? Насамперед органів місцевого самоврядування та інспекції з питань захисту прав споживачів області. Ані у Вінниці, ані в Тернополі, чи в Чернівцях такого позириська, як у Хмельницькому, немає”, – заявив високопосадовець.

Він наголосив, що всім службам потрібно активізувати роботу, щоб “позбутися цього ганебного явища”.

Аналогічну стурбованість висловив губернатор Василь Ядуха.

“Дійсно, невдовзі всі цетральні вулиці міст будуть встелені торбами. Так не повинно тривати! Якщо не можеш віднайти важелів впливу, дай можливість працювати іншому керівнику”, – звернувся очільник ОДА до міських голів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього