Хмельницький мер має бажання попрощатися із більшістю старих керівників управлінь
Олександр Симчишин воліє майже повністю змінити керівний склад усіх управлінь та департаментів Хмельницької міської ради. Про це він заявив журналістам на прес-конференції.
Хмельницький мер має бажання попрощатися із більшістю старих керівників управлінь
Олександр Симчишин воліє майже повністю змінити керівний склад усіх управлінь та департаментів Хмельницької міської ради. Про це він заявив журналістам на прес-конференції.

«Кадрові зміни триватимуть. Не скажу, що очільників буде змінено в усіх управліннях та департаментах міської ради, але з більшістю керівників доведеться попрощатися. Наразі можу сказати, що незабаром попрощаємося з начальником управління комунального майна», – сказав Олександр Симчишин.

Нагадаємо, що зараз управління комунального майна міської ради очолює Володимир Івашко, якого призначав ще Сергій Мельник.
Коментуючи свою кадрову політику, хмельницький мер заявив, що бачить у своїй команді людей, які поділяють його бачення та принципи роботи. А от щодо відкритих конкурсів на посади керівників управлінь та департаментів, які декларував Олександр Симчишин під час мерських перегонів і які обіцяв проводити громадськості, то їх не буде.

«Це марне затягування часу тоді, коли треба працювати на результат. Та й у нас немає законних підстав проводити подібні конкурси. Адже положення про такий конкурс у нас не прийняте, а займатися зараз його розробкою – так ми ще довго працюватимемо без керівників. Ми й так проводимо обговорення кандидатур очільників управлінь у професійному середовищі. Гадаю, того достатньо. Адже люди, від яких також залежатиме розвиток галузі, беруть на себе частку відповідальності. Бо вони мають змогу «заблокувати» призначення того чи іншого керівника. Якщо вони цього не роблять, значить, він їх влаштовує, а отже, потім не потрібно нарікати, що в освіті, культурі чи спорт і у нас не все гаразд. Бачили очі, кого обирали», – зазначив Олександр Симчишин.

Нагадаємо, що Олександр Симчишин уже призначив двох нових керівників. Департамент фінансів очолив Сергій Ямчук, який колись працював у подібному департаменті Хмельницької обласної адміністрації, а керівництво управлінням молоді та спорту, після обговорення кандидатури в спортивному та молодіжному середовищі, дісталося Сергію Ремезу, який до того працював у тому ж управлінні міської ради заступником керівника.

Наразі свого призначення очікують Роман Миколаєв, кандидатуру якого пропонують на керівника управління освіти, та співак й нинішній директор музичної школи №1 Артем Ромасюков, який може стати новим очільником управління культури. Нового очільника, замість Олексія Дьоми, який був звільнений майже одразу після обрання Олександра Симчишина міським головою, очікують і в департаменті архітектури, будівництва та земельних ресурсів. Прізвища наступника поки не оголошують, але мер уже натякнув, що цей департамент чекають кардинальні кадрові зміни. З приходом нового очільника, найімовірніше, буде змінено головного архітектора міста, яким зараз є Віктор Дунаєвський. Також незабаром очікують і на призначення керівника інспекції архітектурно-будівельного контролю, яку було створено, згідно закону, ще за рішенням міської ради минулого скликання. До речі, це єдиний керівник, який може бути призначений згідно конкурсного відбору, адже конкурс на цю посаду було оголошено ще до проведення цьогорічних місцевих виборів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього