Хмельницький мер на восьмому місці по активності у Facebook
Практично всі керівники обласних центрів ведуть активне життя в Facebook. Своїми силами, силами своїх помічників і прес-служб – не важливо, головне, що люди, яким довірили керувати регіональними центрами, намагаються бути відкритими для звичайних громадян.Хмельницький мер на восьмому місці по активності у Facebook
Практично всі керівники обласних центрів ведуть активне життя в Facebook. Своїми силами, силами своїх помічників і прес-служб – не важливо, головне, що люди, яким довірили керувати регіональними центрами, намагаються бути відкритими для звичайних громадян.

Digitalpolitics.club знайшли і порівняли акаунти всіх мерів обласних центрів (крім Луганська і Донецька зі зрозумілих причин). Єдиний міський голова, якого не змогли знайти, – керівник Полтави, Олександр Мамай.

Очікувано, перемогу здобув мер Дніпра – Борис Філатов. Він вже давно став одним з найпопулярніших блогерів України і є, на нашу суб\’єктивну думку, наочним прикладом успішної передвиборчої кампанії в Facebook. На 8 місці в рейтингу опинився мер Хмельницького Олександр Симчишин із кількістю 7 765 активних користувачів Facebook в місяць.

Хмельницький мер на восьмому місці по активності у Facebook

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього