Хмельницький мер не згоден з позицію керівництва держави щодо мітингувальниківПро це вчора він заявив на хмельницькому Євромайдані.

“Ми вимагаємо не багато, розуміємо, що буде непросто… Але ми хочемо людського ставлення до наших дітей, які виросли в цій країні. Вони по-іншому дивляться на реальність, мають право вийти і заявити свою позицію. А за це їх добивають (беркутівці – ред.), а потім влада говорить про провокаторів”, – сказав мер.Хмельницький мер не згоден з позицію керівництва держави щодо мітингувальниківПро це вчора він заявив на хмельницькому Євромайдані.

“Ми вимагаємо не багато, розуміємо, що буде непросто… Але ми хочемо людського ставлення до наших дітей, які виросли в цій країні. Вони по-іншому дивляться на реальність, мають право вийти і заявити свою позицію. А за це їх добивають (беркутівці – ред.), а потім влада говорить про провокаторів”, – сказав мер.
Мельник засудив беззубість керівництва країни щодо приймання кадрових рішень по особах, котрі винні за силовий сценарій розгону Євромайдану у Києві.

Також міський голова подякував “євромайданівцям”, котрі стоять у Хмельницькому.

Як відомо, протягом дня на хмельницькому Майдані стояло близько 300-400 осіб.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього