Хмельницький мер прозвітує за перші 100 днів роботи перед громадськістю
За сто перших днів своєї роботи Хмельницький міський голова Олександр Симчишин прозвітує не лише перед депутатами та журналістами, але й перед громадськістю.Хмельницький мер прозвітує за перші 100 днів роботи перед громадськістю
За сто перших днів своєї роботи Хмельницький міський голова Олександр Симчишин прозвітує не лише перед депутатами та журналістами, але й перед громадськістю.

Задля цього усіх бажаючих запросять на зустріч із мером, де можна буде не лише послухати високопосадовця, але й запропонувати йому своє бачення розвитку міста чи поставити запитання, які цікавлять.

«У своїй передвиборчій програмі я обіцяв відкритість влади, і цієї обіцянки дотримуюсь. Я відкритий до співпраці з громадськими організаціями та активістами, і того вимагаю від кожного свого підлеглого. Важко, але нам із заступниками вдається щодня приймати людей, це крім того, що ми маємо виїзні прийоми та прийоми згідно графіку. Лише за місяць роботи до нас уже звернулося понад тисячу людей зі своїми проблемами та пропозиціями», – повідомив Олександр Симчишин під час прес-конференції.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього