Хмельницький міський центр зайнятості мотивує безробітних до активного пошуку роботиУ Хмельницькому міському центрі зайнятості для безробітних вже не один рік працює клуб «Пошук». Основною метою засідань клубу є посилення мотивації безробітних до активного пошуку роботи та працевлаштування, розгляд можливостей професійного навчання, набуття безробітними окремих навичок пошуку роботи, подолання їх утриманських настроїв. Клуб «Пошук» дає можливість людині формувати та розвивати навики самостійного працевлаштування, стимулює учасників до активності та планомірності в пошуку роботи.

У Хмельницькому міському центрі зайнятості для безробітних вже не один рік працює клуб «Пошук». Основною метою засідань клубу є посилення мотивації безробітних до активного пошуку роботи та працевлаштування, розгляд можливостей професійного навчання, набуття безробітними окремих навичок пошуку роботи, подолання їх утриманських настроїв. Клуб «Пошук» дає можливість людині формувати та розвивати навики самостійного працевлаштування, стимулює учасників до активності та планомірності в пошуку роботи.

Нещодавно відбулося перше засідання клубу «Пошук» на тему: «Ефективне використання джерел вакансій. Самопрезентація на співбесіді з роботодавцем». У засіданні взяли участь 15 безробітних осіб старше 35 років, які перебувають на обліку до 3-х місяців.

Під час засідання безробітні за допомогою фахівців міського центру зайнятості провели аналіз можливих джерел пошуку вакансій та склали план самостійного пошуку роботи. Ознайомилися із структурою та правилами написання власного резюме з метою використання його як дієвого механізму під час співбесіди із потенційними роботодавцями, а також виконали вправу «Взаємна презентація».

Наступні заняття клубу «Пошук» відбудуться 21 та 28 січня 2014 року. Учасники зможуть скласти власний профіль для пошуку роботи. Розглянути допоміжну роль супровідних та рекомендаційних листів. Ознайомитися з можливостями професійного навчання за направленням служби зайнятості з метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. Проаналізувати чинні норми законодавства, що стосуються категорії осіб старше 35 років.

Відвідавши засідання клубу «Пошук», учасники залишають позитивні відгуки, що свідчить про дієвий механізм стимулювання безробітних осіб до активного пошуку роботи.

За матеріалами: Хмельницького обласного центру зайнятості

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього