Хмельницький міський голова "розписав ролі" для своїх заступників
Олександр Симчишин підписав розпорядження «Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, заступниками міського голови та керуючим справами».Хмельницький міський голова "розписав ролі" для своїх заступників
Володимир Гончарук відтепер спрямовує, координує і контролює роботу управлінь економіки, торгівлі, відділу з питань енергозбереження та інвестиційної політики.
Галина Мельник курує роботу управлінь охорони здоров’я, освіти, культури і туризму, молоді та спорту, а також служби у справах дітей.
Анатолій Нестерук «відповідає» за управління житлово-комунального господарства, з питань екології та контролю за благоустроєм міста, відділів управління міським господарством, обліку та розподілу житлової площі.
Андрій Бондаренко координує і контролює роботу департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, у тому числі, управління архітектури і містобудування, управління земельних ресурсів та земельної реформи та управління капітального будівництва. А також – фінансового управління, транспортного, управлінь із питань державного архітектурно-будівельного контролю, комунального майна.
Керуюча справами виконкому Юлія Сабій «відповідає» за управління організаційно-інформаційної роботи та контролю, загального відділу, відділу роботи із зверненнями громадян, господарського та архівного відділів, управління адміністративних послуг.
Відповідне розпорядження оприлюднене на сайті Хмельницької міської ради.
Усі заступники міського голови Хмельницького були затверджені Хмельницькою міською радою 4 грудня 2015 року.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього