Хмельницький муніципальний оркестр гратиме на підтримку захисників України
Хмельницький муніципальний естрадно-духовий оркестр під керівництвом Тараса Безнюка дасть концерт на підтримку Української армії.Хмельницький муніципальний оркестр гратиме на підтримку захисників України
23 грудня о 18.30 у приміщенні обласної філармонії відбудеться концерт Хмельницького муніципального естрадно-духового оркестру під керівництвом Тараса Безнюка на підтримку Української армії. Оркестр підготував нову програму кращих творів українських та зарубіжних композиторів.
Колектив оркестру, солісти Марина Українець та Інна Гласова подарують слухачам гарний настрій та позитивні емоції. Музиканти запрошують усіх шанувальників на концерт, до речі, вже десятий за рахунком на підтримку наших армійців.
На кошти благодійних внесків небайдужих хмельничан і самих працівників оркестру, а це понад 28 тисяч гривень, закуплені медикаменти для військового шпиталю та безпосередньо для учасників АТО, термобілизна, предмети захисту, комплект для забезпечення особового складу радіозв’язком у польових умовах, повідомляють на сайті міської ради.
Тож не будьте байдужими до подій, які відбуваються на Сході. Отримайте задоволення від концерту, долучіться до гарної справи і допоможіть нашим бійцям повернутися додому живими та здоровими!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього