В рамках велотуру «Всі за мир» до Хмельницького приїхав грузинський велосипедист Нодар Берідзе
Хмельницький навідав грузин, який мандрує Україною заради мируХмельницький навідав грузин, який мандрує Україною заради миру
Грузинський велосипедист-любитель Нодар Берідзе в рамках миротворчого велотуру «Всі за мир» приїхав до Хмельницького. Активіст закликати увесь світ сприяти припиненню військових дій на території України. Подорожуючи країною велосипедист хоче досягти взаєморозуміння між людьми з різних регіонів до єдності.
Хмельницький вже не вперше потрапляє до маршруту грузинського велосипедиста. Цього річ , як і минуло Нодар, подорожує з єдиною метою – заради миру. Позаду в мандрівника понад 1,5 тисячі кілометрів, попереду більше 3-ох тисяч. Чоловік каже, вирушив у цю далеку подорож аби завершити справу свого покійного друга та наставника Джумбера Лежави. Якому і належить ідея велотуру «Всі за мир».
Плани у мандрівника-амбітні. Подорожуючи країною пан Берідзе, не лише закликає до миру та єдності, а ще збирає велосипедистів. З ними чоловік планує вирушити 24 серпня по спеціальному маршруту: Київ-Мінськ-Москва-Київ.
Втім, до так званої «велосипедної сотні», яка має вирушити до Росії та Білорусії, потрапити зможуть не усі. Велосипедист каже, буде кастинг.
Долучитись до миротворчого пробігу хоче і спортивний активіст Микола Кулик. Велосипедист каже, ідея миру нині – надзвичайно актуальна.
Велосипедист з досвідом Раміль Зіядов неодноразово навідувався до Росії з подібними акціями. Втім, каже, усі старання – марні.
Після Хмельницького велосипедист вирушить до Вінниці. Далі триматиме курс на схід.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього