Хмельницький «Новатор»: на шляху до Суперліги
25 березня в Харкові стартує другий тур фінального етапу Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Вищої Ліги.Хмельницький «Новатор»: на шляху до Суперліги
25 березня в Харкові стартує другий тур фінального етапу Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Вищої Ліги. За підсумками першого туру, що відбувся в Хмельницькому, найбільшу кількість балів здобула місцева команда «Новатор». Три інші збірні – артемівська «Бахмут», новоселицька «Родничок-Колос», харківська «Локомотив ХДВУФК № 1» – опинилися в рівних умовах. На їх рахунку є два програші й один виграш.
«У другій фінальній частині нам буде достатньо виграти одну гру, а в іншій – забрати один бал. Тоді, жоден із колективів не зможе нас випередити, і ми будемо на першому місці», – розповів начальник волейбольної команди «Новатор» Іван Терещук.
Раніше, команда, яка ставала переможцем Вищої Ліги, автоматично переходила до Суперліги. Цього року, за це право доведеться ще поборотися. Зокрема, зіграти з командами, які є вищими за рангом. «Новатор» до таких змін готовий.
«Команда спроможна виконати головне завдання цього сезону – вийти в Суперлігу, – впевнений тренер «Новатора» Роман Ковальчук. – Спортсмени тренуються в штатному режимі: двічі на день і з двома вихідними на тиждень. Вони розуміють задля чого це роблять, тому на майданчику ніхто не дозволяє собі слабинки. Хлопці просто психологічно не готові до поразки в цьому сезоні».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього