Хмельницький «Новатор» побореться за місце у волейбольній Суперлізі
Чи зіграє там наша команда наступного сезону стане відомо після перехідного турніру.Хмельницький «Новатор» побореться за місце у волейбольній Суперлізі
Чи зіграє там наша команда наступного сезону стане відомо після перехідного турніру. До нього «Новатор» потрапив завдяки впевненій перемозі у Вищій лізі. Заключні матчі Чемпіонату України завершилися 27 березня в Харкові. Волейбольні баталії тривали три дні.

У перший змагальний день «Новатор» обіграв «Родничок-Колос» із Новоселиці з рахунком 3:0. Наступного дня хмельничани отримали впевнену перемогу над артемівським «Бахмутом». У заключний день «Новатор» поступився харківському «Локомотив ХДВУФК № 1».

Двох перемог «Новатору» вистачило до чемпіонства. Адже, у першому турі фінальних ігор хмельницька команда отримала найбільшу кількість балів.

У попередні роки переможці Вищої ліги автоматично переходили до Суперліги. Цього сезону нововведенням став перехідний турнір. Нині, за право зіграти серед команд на щабель вище змагатимуться перше й друге місця Вищої ліги.

«Новатор» разом із харківською командою «Локомотив ХДВУФК № 1», яка на чемпіонаті здобула срібло, зустрінуться на паркеті із представниками Суперліги: чернігівським «Буревісником-ШВСМ» і лубенським «Фаворитом». Гратимуть команди в два тури за системою «кожний із кожним». Згідно регламенту змагань, перший етап приймуть переможці Вищої ліги. Другий тур відбудеться в рідному для «Буревісника» місті. Чернігівська команда в цьому сезоні стала сьомою.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього