«Про подання інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню» – тема семінару для роботодавців, який відбувся у Славутському міськрайонному центрі зайнятості. У заході взяли участь начальники та інспектори відділів кадрів від 8 роботодавців.«Про подання інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню» – тема семінару для роботодавців, який відбувся у Славутському міськрайонному центрі зайнятості. У заході взяли участь начальники та інспектори відділів кадрів від 8 роботодавців.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Славутського МРЦЗ Г.Ніконова ознайомила учасників із Порядком №271 від 16.05.2013, який визначає процедуру надання підприємствами, установами та організаціями інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Головний спеціаліст відділу взаємодії з роботодавцями МРЦЗ Т.Довгешко поінформувала учасників про розрахунок квоти.

Семінар пройшов у формі жвавого діалогу. Найбільше запитань від роботодавців прозвучало про правильність заповнення та строки подання звітів. На усі запитання фахівці Славутського міськрайонного центру зайнятості надали кваліфіковані відповіді.

Хмельницький обласний центр зайнятості

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього