Хмельницький обласний військомат визнали кращим в УкраїніНачальник Хмельницького обласного військового комісаріату полковник Сергій Присяжнюк отримав у Києві перехідний кубок та диплом за кращий військкомат, а вже наступного дня, як начальник гарнізону, зустрічав у Хмельницькому Міністра оборони України Павла Лебедєва.Хмельницький обласний військомат визнали кращим в УкраїніНачальник Хмельницького обласного військового комісаріату полковник Сергій Присяжнюк отримав у Києві перехідний кубок та диплом за кращий військкомат, а вже наступного дня, як начальник гарнізону, зустрічав у Хмельницькому Міністра оборони України Павла Лебедєва.
У Києві відбулася розширена нарада Сухопутних військ Збройних Сил України, під час якої було проаналізовано стан готовності з’єднань і військових частин Сухопутних військ до виконання завдань за призначенням, а також удосконалення бойової та мобілізаційної готовності протягом 2013 року.

Командувач виду Збройних Сил України генерал-полковник Генадій Воробйов підкреслив, що при виваженому підході навіть в умовах обмеженого ресурсного забезпечення бойової підготовки ми здатні підтримувати й покращувати рівень навченості особового складу та злагодженості підрозділів, якісно вирішувати питання зміцнення обороноздатності держави.

Генерал-полковник Генадій Воробйов підбив підсумки засідання та визначив пріоритетні завдання на 2014 рік.

За підсумками стану бойової та мобілізаційної готовності, рівня бойової підготовки і військової дисципліни були визначені кращі частини 2013 навчального року. Перехідний кубок та диплом вручено 30 окремій механізованій бригаді 8 армійського корпусу, 3 окремому полку спеціального призначення та Хмельницькому ОВК.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього