Жовто-блакитні вареники, голубці-перевертні та фарширована риба з восьминогами. Щорічний конкурс хмельницьких кулінарів цього разу був приправлений патріотизмом, секретами та містикою

Хмельницький обрав кращого кухаряЖовто-блакитні вареники, голубці-перевертні та фарширована риба з восьминогами. Щорічний конкурс хмельницьких кулінарів цього разу був приправлений патріотизмом, секретами та містикою. У розпалі змагань несподівано зникло світло, але на допомогу сучасним електроприладам прийшла традиційна українська піч

5 учасників боролись за звання кращого кухаря Хмельницького. Готували 3 страви: річкову рибу, голубці та вареники. Холодну закуску приготували заздалегідь, а от гаряче ліпили та варили на очах у професійного журі. Ще до оголошення початку змагання страви деяких учасників вже стояли на плиті, але бали за це їм не зняли, бо оцінювали не швидкість приготування, а смак, оригінальну презентацію та неочікуване поєднання інгредієнтів . Зважаючи на ситуацію в країні конкурс не був помпезним, а от патріотизмом і національними традиціями було приправлено усе: від інтер»єру-до кольору страв.
Хмельницький обрав кращого кухаря

На конкурсі можна було не лише випитати кулінарні секрети, а й поповнити словниковий запас. Журі оцінювало і карвінг блюд, тобто майстерність оригінально вирізати овочі та фрукти.

Багато цікавих зібралось біля жовто-блакитних вареників. Як добився такого кольору, спочатку кухар Віталій мовчав, мов партизан, але під тиском журі все ж розколовся:

Боротьба точилась не лише між кухарями, в розпалі конкурсу вимкнулось світло і сучасні плити здались без бою перед старою українською піччю.

Найкращим кухарем визнали Оксану Саранчук, її страви спокусили журі своїм зовнішнім виглядом, асортиментом і оригінальним багатим смаком.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього