Хмельницький оркестр тріумфально виступив на міжнародному фестивалі у Франції
У другій половині вересня естрадний оркестр УМВС України в Хмельницькій області (диригент Сергій Рабійчук) разом з танцювальним ансамблем «Поділля» (керівник Сергій Педан) представляли нашу країну на Міжнародному фестивалі військової музики у Франції \”VILLE-LA-GRAND TATTOO\”.Хмельницький оркестр тріумфально виступив на міжнародному фестивалі у Франції
У другій половині вересня естрадний оркестр УМВС України в Хмельницькій області (диригент Сергій Рабійчук) разом з танцювальним ансамблем «Поділля» (керівник Сергій Педан) представляли нашу країну на Міжнародному фестивалі військової музики у Франції \”VILLE-LA-GRAND TATTOO\”.
Під час триденного фестивалю, який проходив у невеличкому містечку Віль-ла-Гран, мешканці міста та численні туристи стали свідками барвистого параду військових оркестрів вулицями міста, виступів та шоу-програм, повідомляє прес-служба МВС України в області.
Поряд з хмельницькими музикантами виступали їхні колеги з Італії, Шотландії, Франції, Англії, Данії та Болгарії. Наші музиканти виконували як українські мелодії, так і світові хіти. Чудовим доповненням до музичних композицій слугували хореографічні постановки ансамблю «Поділля». Вибаглива французька публіка приймала українські пісні і танці «на ура».

Хмельницький оркестр тріумфально виступив на міжнародному фестивалі у Франції Хмельницький оркестр тріумфально виступив на міжнародному фестивалі у Франції

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього