Хмельницький отримав грант на реалізацію проектів з енергозбереження
22 липня Хмельницька міська рада отримала позитивне рішення про схвалення Асамблеї вкладників фонду Е5Р щодо надання співфінансування у формі гранту в розмірі 200 тис. євро в доповнення до кредиту від Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) в рамках кредитування проектів з енергозбереження.Хмельницький отримав грант на реалізацію проектів з енергозбереження
22 липня Хмельницька міська рада отримала позитивне рішення про схвалення Асамблеї вкладників фонду Е5Р щодо надання співфінансування у формі гранту в розмірі 200 тис. євро в доповнення до кредиту від Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) в рамках кредитування проектів з енергозбереження.

Грант виділено на реалізацію проекту \”Покращення енергоефективності в бюджетних закладах міста Хмельницький\”, який передбачає повну термомодернізацію трьох дитячих садків та двох шкіл. Проектом передбачено проведення комплексної термодернізації бюджетних будівель ДНЗ №26, ДНЗ № 29, ДНЗ №54, СЗОШ №14, НВК №2: встановлення індивідуальних теплових пунктів (ІТП), заміна існуючого внутрішнього та зовнішнього освітлення на енергозберігаюче (світлодіодне), утеплення фасаду будівель, ремонт покрівлі, заміна вікон та впровадження інших енергоефективних заходів.

Хмельницька міська рада готує документи на отримання кредиту в розмірі 11,84 мільйонів гривень комплексної термодернізації цих п’яти бюджетних закладів. Співфінансування проекту з міського бюджету передбачено у розмірі 1,7 мільйонів гривень.

Зовнішнє місцеве запозичення залучається на умовах: валюта запозичення – гривня, строк запозичення до 5 років (включаючи період відстрочки до 1 року від дати підписання), відсотки за користування кредитними коштами становлять 3 % річних.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього