Хмельницький патрульний посів І місце на Абсолютному чемпіонаті України у розділі "куміте"
17 вересня, у місті Полтава, патрульний посів І місце на Абсолютному чемпіонаті України у розділі \”куміте\” серед дорослих у відкритій ваговій категорії.Хмельницький патрульний посів І місце на Абсолютному чемпіонаті України у розділі "куміте"
17 вересня, у місті Полтава, патрульний посів І місце на Абсолютному чемпіонаті України у розділі \”куміте\” серед дорослих у відкритій ваговій категорії.
Полісмен упевнено переміг у всіх 4 поєдинках, попри те, що був одним з найлегших учасників (важить лише 78 кілограмів, а вага найважчого учасника складає 120 кілограмів)
Перемога в цьому чемпіонаті забезпечує патрульному місце в команді України на Абсолютному чемпіонаті Європи у розділі \”куміте\” серед дорослих у відкритій ваговій категорії, який вже зовсім скоро пройде у місті Софії в Болгарії.
Тимець Олександр з 8 років займається спортом. Саме тоді він почав з кіокушинкай карате і вже 15 років опановує це східне єдиноборство. Зараз патрульний відомий не лише в Україні, але й у Європі — має безліч кубків та медалей міжнародного рівня. II дан підтверджує його професійність, силу волі та наполегливість.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього