Хмельницький  пенсіонер отримав грошову винагороду завдяки акції ПриватБанку
У всеукраїнській акції від ПриватБанку для пенсіонерів “Відпочинок без турбот”, яка проводиться з 1 квітня по 30 вересня 2014 року було проведено черговий етап розіграшу. Серед власників пенсійних карт, що оплатили карткою покупки від 50 грн, розіграно сертифікат на 5 000 грн і двадцять подарунків по 500 грн. Серед переможців щомісячного етапу всеукраїнської акції мешканець м.Хмельницького Мевша Володимир Іванович.Хмельницький  пенсіонер отримав грошову винагороду завдяки акції ПриватБанку
У всеукраїнській акції від ПриватБанку для пенсіонерів “Відпочинок без турбот”, яка проводиться з 1 квітня по 30 вересня 2014 року було проведено черговий етап розіграшу. Серед власників пенсійних карт, що оплатили карткою покупки від 50 грн, розіграно сертифікат на 5 000 грн і двадцять подарунків по 500 грн. Серед переможців щомісячного етапу всеукраїнської акції мешканець м.Хмельницького Мевша Володимир Іванович.
“Мені подзвонили, представились, що це ПриватБанк і повідомили, що я виграв грошовий приз по акції для пенсіонерів, і потрібно підійти у відділення, щоб отримати сертифікат, – розповідає щасливий переможець. – Звісно, я був впевнений, що це якийсь жарт, і не вірив, поки мені не підтвердив це керівник відділення. Умови акції було виконати просто, адже я завжди користуюсь карткою у своєму продовольчому супермаркеті, тут мені і бонуси нараховують. Це ж не тільки зручно, а й вигідно!”
\”Акція “Відпочинок без турбот” – це чудова нагода для пенсіонера побачити інші країни власними очима. Кожен учасник може стати переможцем та отримати сертифікат на 5 000 грн і обміняти його на путівку у будь-яку точку світу, – розповідає Руслан Лишенко, керівник напрямку соціальних програм Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку. – Приємно, що серед переможців щомісячного етапу став хмельничанин\”.
Майже кожен другий пенсіонер, який отримує пенсію через банківські установи у Хмельницькій області, отримує пенсію у ПриватБанку. А це більше 105 тис. клієнтів.
ПриватБанк – найбільший український банк, що обслуговує пенсіонерів. Через його карти та рахунки пенсію отримують 2,5 мільйони українських пенсіонерів, більше 2 мільйонів чоловік користується пенсійними депозитними програмами банку.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього