Хмельницький перевиконав завдання по надходженню податку на прибутокПри завданні у сумі 70 мільйонів гривень, бізнес-активом обласного центру забезпечено надходження податку на прибуток у сумі 94 мільйони гривень.
Так, відділом податку на прибуток в листопаді поточного року при індикативному показнику у 6 мільйонів гривень забезпечено надходження авансових внесків з податку на прибуток в сумі 7,7 мільйона гривень, що на 1,7 мільйона гривень,. або 129 відсотків більше доведеного завдання.Хмельницький перевиконав завдання по надходженню податку на прибутокПри завданні у сумі 70 мільйонів гривень, бізнес-активом обласного центру забезпечено надходження податку на прибуток у сумі 94 мільйони гривень.
Так, відділом податку на прибуток в листопаді поточного року при індикативному показнику у 6 мільйонів гривень забезпечено надходження авансових внесків з податку на прибуток в сумі 7,7 мільйона гривень, що на 1,7 мільйона гривень,. або 129 відсотків більше доведеного завдання.
«Слід зазначити, що збільшення обсягу надходжень досягнуто завдяки своєчасній та забезпеченій у повній мірі сплаті платниками податків міста Хмельницького авансових внесків з податку на прибуток в розмірі 1/12 нарахованого податку за 2012 рік. Загалом у позитиві цього процесу першорядна роль відводиться сумлінню соціально активного бізнесу та зрослій податковій культурі мешканців обласного центру». – так прокоментував виконання цього індикативного показника керівник ДПІ у місті Хмельницькому Руслан Мединський.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього