Хмельницький письменник переконує: «Після сорока вже немає чого боятись»

Хмельницький письменник переконує: «Після сорока вже немає чого боятись»
Навіть чоловікам у 50 не байдужа любов до романтики. У цьому своєю творчістю переконує Хмельницький письменник, голова обласної організації «Просвіта» Віталій Міхалевський, котрий п’ятого листопада провів зі студентами міста творчу зустрічХмельницький письменник переконує: «Після сорока вже немає чого боятись»
Навіть чоловікам у 50 не байдужа любов до романтики. У цьому своєю творчістю переконує Хмельницький письменник, голова обласної організації «Просвіта» Віталій Міхалевський, котрий п’ятого листопада провів зі студентами міста творчу зустріч.

Свою поетичну творчість Віталій Міхалевський розпочав 12 років тому – у 40. Чому саме тоді? Спочатку, бо хотілось потренувати пам\’ять. Потім, каже письменник, грала уява, хотілось побути ліричним героєм, та й не було вже чого боятись, як то трапляється у молодих авторів щодо страху виявитись непочутим.

За цей час у поета вийшло вісім збірок, зокрема «Година пік, або Твір на власну тему», «Місце під сонцем», «Невиправний романтик», «Перші черешні», «Яблука райські». А ще – 50 наукових праць. Адже Віталій Цезарійович, окрім захоплення мистецтвом, працює і в сфері освіти. Він – доцент кафедри інформаційних технологій Хмельницького національного університету, кандидат фізико-математичних наук.

Себе письменник вважає непоганим, але й не сильно талановитим автором, хоча найперше – вченим, бо саме цим заробляє собі на життя.
«Поезія – стриптиз душі…», – читає рядки одного зі своїх віршів лірик. На таку любовну тематику – більшість його творів. Хоча на замовлення студентів декламує й із філософським підтекстом, й написані під враженнями від ситуації в країні.

Виконуючи місію голови ОО ВУТ «Просвіта», Віталій Міхалевський нагородив свого колегу на місцевому рівні та організатора зустрічі Славка Полятинчука грамотою і медаллю «Будівничий України» – найвищою нагородою товариства – за вагомий особистий внесок у справу українського національного відродження, розбудову та зміцнення української держави.

Залишити відповідь