Хмельницький письменник презентував нову книгу
У Хмельницькому літературному обласному музеї відбулася презентація збірки подільського письменника Василя Горбатюка.Хмельницький письменник презентував нову книгу
У Хмельницькому літературному обласному музеї відбулася презентація збірки подільського письменника Василя Горбатюка. За його плечима – майже 40 років творчості, близько 15 збірок, оповідання, повісті, романи, документалістика. А цього разу подільський письменник знов звернувся до художньої літератури.

«Птиці над нами» – поєднання веселого і сумного, реального та метафоричного. Ця книга не стільки про пернатих, скільки про людей. Героїв нашого часу. Автор не заперечує: хтось із його знайомих може впізнати у збірці і себе. «Один з примірників я подарував знайомому. А потім згадав: він же також зображений у книзі. Але я не хотів би, щоб читачі у всіх персонажах шукали реальних персон», – зізнається письменник.

Вже прочитав і оцінив збірку поет Анатолій Ненцінський. Порівнює цю літературу зі сповіддю та відзначає виняткову увагу автора до деталей: «Василь Горбатюк дуже ретельно змальовує характери, події. Його книги чесні, але водночас він вміє залишатися делікатним».

Збірка «Птиці над нами» вийшла тиражем півтисячі примірників. До неї увійшло 3 повісті та 9 оповідань. Чимало книг потраплять тепер до обласних бібліотек. До речі, така література може виявитися цікавою як для дорослих, так і для юних читачів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього