Проти начальника сектору Державної служби з боротьби із економічною злочинністю відкрили три кримінальні провадження.

Хмельницький: подолати гральний бізнес не зумів, тому його очоливПроти начальника сектору Державної служби з боротьби із економічною злочинністю відкрили три кримінальні провадження.
Прокуратура Хмельниччини завершила слідство у кримінальному провадженні щодо організованої групи з корумпованими зв’язками.

Хмельницький: подолати гральний бізнес не зумів, тому його очолив

“Встановлено, що начальник сектору Державної служби з боротьби із економічною злочинністю одного із Хмельницьких відділів міліції, використовуючи своє службове становище з метою одержання грошового прибутку, зорганізувавшись ще із п’ятьма особами у стійке злочинне об’єднання організував і здійснював незаконну діяльність із надання послуг у сфері грального бізнесу. Для цього члени угрупування встановили у місті 50 гральних автоматів, які ще раніше під час проведення обшуків були вилучені співробітниками міліції”, – повідомляє прокуратура Хмельницької області.

Правоохоронця звинувачують у порушенні частини першої статті 364 \”Зловживання владою або службовим становищем\”, частини третьої статті 28 \”Вчинення злочину організованою групою\” та частини першої статті 203-2 \”Зайняття гральним бізнесом\” Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт уже направлений до суду.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього