Хмельницький «Подолянчик» вкотре полонив своїм мистецтвом Туреччину
Група вихованців Народного художнього колективу України ансамблю танцю “Подолянчик” Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, лауреата всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів, у складі офіційної делегації України взяла участь у 37 міжнародному дитячому фестивалі, який проходив в Анталії з нагоди Дня дітей. Це свято у Туреччині відзначається 23 квітня.Хмельницький «Подолянчик» вкотре полонив своїм мистецтвом Туреччину
Група вихованців Народного художнього колективу України ансамблю танцю “Подолянчик” Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, лауреата всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів, у складі офіційної делегації України взяла участь у 37 міжнародному дитячому фестивалі, який проходив в Анталії з нагоди Дня дітей. Це свято у Туреччині відзначається 23 квітня.

37–й Міжнародний дитячий фестиваль проводився під гаслом: “Мир на Батьківщині, мир на землі”. З 15 до 24 квітня на гостинній турецькій землі відбувалося чудове свято дитячих талантів, на якому юні митці з різних країн демонстрували своє хореографічне мистецтво. У фестивалі взяли участь дитячі танцювальні колективи з 32 країн світу. Напружена, насичена, але цікава та яскрава фестивальна декада об’єднала Туреччину у вирі дитячих усмішок, творчості та краси. Фестиваль мав на меті, зробити внесок дітей у формування світу, в якому всі житимуть у мирі, зміцнюючи стосунки братерства та дружби.

Юні хмельничани проживали в турецьких родинах, мали можливість долучитися до місцевого побуту, звичаїв та обрядів, ознайомитися із турецькими традиціями та культурою. Учасники фестивалю виступали на концертних площадках Анталії, брали участь у різноманітних телевізійних програмах та святкових заходах: екскурсіях, пікніках, шоу-програмах, офіційному візиті до Анкари.
Кульмінацією фестивалю був дитячий гала-концерт всіх учасників, відкрити який почесне право надали саме нашому дитячому колективу «Подолянчик». Українські запальні танці, подільський колорит полонили серця мешканців Анталії та гостей міста.
Діти здружились між собою, стали посланцями культури та миру, дуже тепло прощались з турецькими родинами і обіцяли підтримувати контакти й надалі.

Хмельницький «Подолянчик» вкотре полонив своїм мистецтвом ТуреччинуХмельницький «Подолянчик» вкотре полонив своїм мистецтвом Туреччину

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього