Хмельницький попрощався із Героєм Олександром Роземборським
Хмельничанин, командир розвідувальної роти 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар», сорокасемирічний Олександр Євгенович Роземборський, помер 14 листопада у Київському військовому шпиталі від важкої онкологічної хвороби.Хмельницький попрощався із Героєм Олександром Роземборським
Хмельничанин, командир розвідувальної роти 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар», сорокасемирічний Олександр Євгенович Роземборський, помер 14 листопада у Київському військовому шпиталі від важкої онкологічної хвороби.
Він був справжнім сином свого народу, палким патріотом, безстрашним чоловіком й не міг залишатись осторонь тих подій, які відбувалися в країні. З перших днів Революції Гідності він став активним учасником боротьби за краще майбутнє України. І коли на сході нашої країни розпочалися криваві події, Олександр, знаючи про смертельну хворобу, просто з майдану, не вагаючись пішов захищати свободу, цілісність і незалежність України. У складі батальйону «Айдар» брав участь у найгарячіших точках боротьби із окупантами на Луганщині.
Аби попрощатися із Олександром на майдан Незалежності прийшли керівники міста та області, побратими військового, друзі, рідні, близькі та хмельничани.
Усі побратими із батальйону «Айдар» підкреслювали, що Олександр був чудовим другом, надійним побратимом та прекрасною людиною. «Сьогодні ми прощаємося із нашим товаришем. Сашко був безстрашною людиною. Для когось із побратимів він був «батьком», хтось називав його «братом». Ми сумуємо разом із родиною та близькими. Слава героям!» – наголосив під час прощання Сергій Мельничук, перший командир батальйону «Айдар».
В останню путь Героя проводжали під вигуки «Герой» та «Слава Україні».
Удовою залишилася дружина Альона, сиротами шестирічний син Ренат та п’ятнадцятирічна донька Анжеліка.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього