Хмельницький посідає лишень 21 місце по кількості зелених насаджень
Про такий невтішний результат повідомила заступник начальника управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Інна Куцка на депутатському дні.Хмельницький посідає лишень 21 місце по кількості зелених насаджень
Про такий невтішний результат повідомила заступник начальника управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Інна Куцка на депутатському дні.
При нормі від 12 до 20 метрів квадратних на людину, у Хмельницькому – трохи менше семи, та й цей показник щороку зменшується.
Серед основних причин, що зумовлюють зменшення – забудова рекреаційних зон, вимушене зрізання дерев через їх аварійний стан, будівництво та людська недбалість.
Як зазначають у прес-службі міськвиконкому, задля збереження та відтворення зелених зон депутати прийняли низку рішень. Зокрема, планують визначити вільні земельні ділянки в центральній частині міста – задля подальшого їх відведення під міні-сквери. Означити ділянку під створення парку в мікрорайоні Озерна. Та не дозволяти будувати житло і комерційні об’єкти у заплавах річок тощо.
Нагадаємо, нині у місті Хмельницькому є 12 парків і скверів, загальна площа котрих складає майже 113 гектарів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього