\”Фокус\” представив 50 найкомфортніших для життя українських міст

Хмельницький посів дев’яте місце у рейтингу  найкомфортніших для життя українських містХмельницький посів дев’яте місце у рейтингу  найкомфортніших для життя українських міст

\”Фокус\” представив 50 найкомфортніших для життя українських міст.
Високі зарплати, розвинена інфраструктура, доступна нерухомість і помірні ціни на комунальні послуги – саме за такими критеріями визначався комфорт проживання, повідомляє журнал «Фокус».

Перше місце у рейтингу посіло «місто Президента» – Вінниця. Місто не стало кращим за жодним із 14 критеріїв рейтингу, але чимало хороших показників дозволило йому вирватися вперед, залишивши позаду столицю та чимало обласних центрів Західної України. Хмельницький у рейтингу посів дев’яте місце, а Кам’янець-Подільський та Нетішин – 37 та 46 відповідно.

За даними видання, рейтинг складався на основі оцінювання рівня життя: динаміка чисельності населення (смертність і народжуваність); рівень злочинності; витрати міського бюджету на одного мешканця; середні доходи населення; рівень безробіття; рівень ділової активності міста; міська інфраструктура (дитячі сади, школи, банківські відділення, транспорт та ін.); рівень розвитку торгово-розважальної та культурної інфраструктур (кількість супермаркетів, ТРЦ, готелів, ресторанів; музеїв, театрів); вартість нерухомості; рівень забезпечення медичними послугами, екологічний стан та туристична привабливість.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту