Хмельницький потрапив у десятку найкращих для життя міст

Хмельницький потрапив у десятку найкращих для життя міст
Соціологічна група Рейтинг спільно з International Republican Institute вперше провела муніципальне дослідження.Хмельницький потрапив у десятку найкращих для життя міст
Соціологічна група Рейтинг спільно з International Republican Institute вперше провела муніципальне дослідження. Його метою було з’ясувати, як жителі українських міст оцінюють якість послуг, роботу місцевої влади та інші показники, що визначають якість життя в обласному центрі.
Опитування проводилося з 2 до 20 березня у всіх обласних центрах України, крім Донецька та Луганська. У кожному місті експерти опитали по 800 респондентів у віці старше 18 років. Статистична похибка становить не більше 3,5%. Дослідження проводилося вперше.
У містян цікавилися чи задовольняє їх якість тротуарів та доріг, каналізація, водопостачання, збір сміття, прибудинкові території, зелені зони, вуличне освітлення, транспорт, розвиток промислових зон, дитячі садочки, школи, вищі навчальні заклади, спорт, культура, торгівля, робота міліції медичні послуги.
Результати дослідження опубліковані в кінці минулого тижня, і лідерами за опитуваннями серед населення стали Вінниця та Харків, пише Ліга.нет. Бронзу в змаганні розділили Львів та Тернопіль.
Хмельницький у рейтингу міст найкращих для життя посів 7 місце. Найвище більшість містян оцінила хмельницькі тротуари та розвиток промислових зон.

Залишити відповідь