Уже два дні підряд Хмельницький Будинок Рад «заміновують». Невідомий телефонує і лякає проведенням люстрації шляхом замінування адміністративної будівлі. Подейкують, що «люстратор» прикривається «Правим сектором»

Хмельницький «Правий сектор» «відхрестився» від замінувань Хмельницької ОДАХмельницький «Правий сектор» «відхрестився» від замінувань Хмельницької ОДА
Уже два дні підряд Хмельницький Будинок Рад «заміновують». Невідомий телефонує і лякає проведенням люстрації шляхом замінування адміністративної будівлі. Подейкують, що «люстратор» прикривається «Правим сектором».

Ми офіційно заявляємо, що не маємо ніякого відношення до замінувань Хмельницької ОДА. Якби ми проводили люстрацію таким чином, ми б нікого не попереджували», – пише на своїй сторінці у «Фейсбук» Анатолій Медведчук, голова хмельницького обласного осередку «Правого сектору».

Тих же, хто може надати інформацію про цих недоумків, які таким чином хочуть дискредитувати «Правий сектор», Анатолій Медведчук просить телефонувати на номер «103», тобто у «швидку допомогу». Мовляв, люди, які «мінують» Хмельницьку ОДА просто хворі на голову, і їм потрібна медична допомога.

До речі, уже було встановлено, що перший дзвінок про «замінування», який пролунав у приймальні голови Хмельницької ОДА Леоніда Пруса, було здійснено з Луганської області. Щодо другого дзвінка, то наразі встановлюється, звідки його було здійснено. Не виключено, що він також надійшов із зони проведення АТО.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього