Хмельницький прес-клуб «Юний журналіст» відзначив ювілей
Конференцією «Місце молоді у сучасному медіа-ландшафті» відзначив свій 10-річний ювілей зразковий художній колектив України прес-клуб «Юний журналіст».Хмельницький прес-клуб «Юний журналіст» відзначив ювілей
Конференцією «Місце молоді у сучасному медіа-ландшафті» відзначив свій 10-річний ювілей зразковий художній колектив України прес-клуб «Юний журналіст», який плідно працює у палаці творчості дітей та юнацтва під керівництвом Ольги та Івана Валькових, повідомляють на сайті міської ради.
Привітати ювілярів прийшли директор палацу Марина Пилипак, адміністрація та педагоги палацу, добрі друзі колективу: волонтер Олександр Баурін, депутат міської ради Дмитро Шевченко, громадський діяч Наталія Шмурікова, голова ради міського учнівського самоврядування «Нова генерація міста» Анна Балян, молодіжні лідери та найрідніші і найдорожчі люди ― випускники й батьки. Виступи та привітання були надзвичайно емоційними і щирими. Дружній команді прес-клубу бажали нових корисних проектів, гарних ідей і творчих злетів.

Хмельницький прес-клуб «Юний журналіст» відзначив ювілей Хмельницький прес-клуб «Юний журналіст» відзначив ювілей

З різних куточків світу надіслали свої відеозвернення і вітання випускники прес-клубу, які не мали змоги особисто бути присутніми на святі.
Свято юних журналістів вийшло по домашньому теплим і щирим. Вокальний колектив маленьких «Перлинок» додав йому яскравості, адже пісня у їх виконанні була дзвінкою і радісною.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього