Хмельницький приєднався до акції “16 днів проти насильства”
Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій у більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада до 10 грудня свої зусилля заради збільшення рівня розуміння та обізнаності про всі форми насильства у співвітчизників.Хмельницький приєднався до акції “16 днів проти насильства”
Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій у більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада до 10 грудня свої зусилля заради збільшення рівня розуміння та обізнаності про всі форми насильства у співвітчизників. Адже безкарність лише стимулює зловмисника. Детальніше про це дивіться у репортажі МТРК “Місто”

Спеціалісти міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді готові допомогти та підтримати хмельничан, які постраждали від насильства в сім’ї, звертайтеся за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 38, тел. 65-73-28, 79-46-68.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього