8 липня Хмельницький регіональний штаб з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції прийняв участь в круглому столі організатором якого була Адміністрація Президента України.

Благодійний фонд «Карітас» допомагає переселенцям з АТО8 липня Хмельницький регіональний штаб з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції прийняв участь в круглому столі організатором якого була Адміністрація Президента України.

Представниками Хмельничини на круглому столі були: заступник начальника головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області – Кривий Віктор Іванович, керівник проекту «Мобільна робота з молоддю» Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас» – Козловський Дмитро Володимирович та благодійний фонд «Ксена» – Устінова Оксана.

Благодійний фонд «Карітас» допомагає переселенцям з АТО

На круглому столі розглядалися головні проблеми переселенців з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО,а також ділилися досвідом взаємодії органів влади, громадськості, міжнародних організацій у наданні допомоги.
«В регіональний штаб офіційно звернулося за допомогою 827 громадян, які розселені та отримали першу необхідну допомогу, але переселенців в Хмельницькій області значно більше тому що багато з них не звертається за допомогою і вирішує всі свої питання самостійно. Ми припускаємо, що це близько 3-х тисяч громадян» – розповідає заступник начальника головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області – Кривий Віктор Іванович.

Керівник проекту «Мобільна робота з молоддю» ХОБФ «Карітас» розповідає: – «Основними проблемами є нескоординовані дії влади, боязнь місцевих чиновників брати не себе відповідальність. Добре є те, що був створений Хмельницький регіональний штаб з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, створення єдиної системи реєстрації переселенців – це дійсно дає змогу швидко допомогти потребуючим.

Благодійний фонд «Карітас» дає можливість переселенцям 2-чі на день поїсти, отримати мінімальний прожитковий кошик, гуманітарну допомогу, випрати власні речі та психологічні консультації.
Потребуючі можуть звернутися м. Хмельницький, вул. Зарічанська 10/3, тел.:78-59-89. (067)-323-06-26»

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього