Хмельницький «Спортлідер +» розгромив криворізький «Приват»
У виїзному матчі криворізький «Приват» поступився хмельницькому «Спортлідер +» з рахунком 2:6. Незважаючи на те, що «Приват» не був фаворитом у грі проти «Спортлідера +», він вже з перших хвилин дав зрозуміти, що не збирається віддавати очки господарям.

Хмельницький «Спортлідер +» розгромив криворізький «Приват»
У виїзному матчі криворізький «Приват» поступився хмельницькому «Спортлідер +» з рахунком 2: 6. Незважаючи на те, що «Приват» не був фаворитом у грі проти «Спортлідера +», він вже з перших хвилин дав зрозуміти, що не збирається віддавати очки господарям.

Як повідомляє прес-служба МФК \”Приват\”, криворіжці змогли підтвердити свої претензії в атаці у відповідь, яка увінчалася голом.

Роман Бакум потужно пробив з гострого кута. М\’яч від поперечини влетів у ворота Тимощука, який, напевно, не очікував такого удару. Таким чином, криворіжці досить швидко повели в рахунку.

Здавалося, що після того, як на 17-й хвилині Віктор Мглинець взяв тайм-аут, після якого Педяш зрівняв рахунок, ситуація на майданчику зміниться. До речі, взяття воріт Юдіна вийшло шикарним по своєму виконанню. Розіграш ауту втілився в комбінацію з трьох пасів, яку завершив екс-гравець «Моноліту» – йому залишалося тільки влучити по порожніх воротах. Але на ділі вийшло так, що незважаючи на забитий гол, гравці «Спортлідера +» продовжували грати не так активно, як слід було очікувати. В одному з епізодів Шеремета міг виводити господарів вперед, але не влучив у вільний кут воріт. Зате у «приватівців» можливості для взяття воріт Тимощука були більш реальні і небезпечні, але все-таки воротар «Спортлідера +» не пропускав, хоча в одному з епізодів він ледь не припустився помилки. Однак, до голу в його ворота вона не привела.

Другий тайм «Спортлідер +» почав більш активно, ніж перший. Однак, швидкий гол підопічним Віктора Мглинця забити не вдалося. Натомість гості могли вже на початку другої 20-хвилинки повести в рахунку, але Тимощук двічі впорався з ударами Бакума. І, як показав час, це були далеко не останні «сейви» Тимощука у другому таймі. Що ж стосується його одноклубників, то вони продовжували шукати свою гру, але не завжди могли її знайти. У деяких ситуаціях, які могли б привести до голу, не вистачало останнього пасу, а в деяких – хорошого завершення. Крім того, у підопічних Віктора Мглинця простежувалися іноді проблеми з переходом з оборони в атаку. Одна з таких проблем незабаром призвела до грубою помилку оборони «Спортлідера +», якій «Приват» в особі Делятинського скористався і зробив рахунок 2: 1 на користь криворізького клубу.

Після цього підопічним Віктора Мглинця вже нікуди було діватися, окрім як йти вперед і відіграватися, адже поразка від аутсайдера в їхні плани не входило. Однак, проблема була в тому, що з реалізацією у хмельниччан НЕ клеїлося. Втім, як і у їхніх візаві. Але вже після екватора поєдинку стало видно, що на діях гравців «Привату» позначалася втома. Це, разом з мотивацією гравців «Спортлідера +», мабуть, і стало причиною того, що в деяких епізодах гості почали не встигати за набрали хід «лідерами», які дуже хотіли відігратися. Все це призвело до помилок в обороні, якими в результаті скористався Педяш, який зробив рахунок 2: 2.

Однак, справжнє пекло для «приватівців» розпочався тоді, коли Доманський вперше вивів «Спорлідер +» вперед. Підопічні Віктора Мглинця тут же захотіли закріпити перевагу і почали втілювати бажане. Так, спочатку Педяш оформив хет-трик. І це – вже 4: 2. А трохи пізніше ДЕЛЯТИНСЬКЕ заробив червону картку за фол останньої надії. Реалізувати більшість хмельницьким футзалістам не склало труднощів. А ще через деякий час Фетько встановив, як виявилося, остаточний рахунок матчу – 6: 2 на користь «Спортлідера +». Хоча результат міг би бути і більше, якби господарі змогли реалізоваьт два 10-метрових. Однак, це на результат уже не вплинуло. Таким чином, «Спортлідер +» зміг довести, що і без Калукова у цієї команди є, кому забивати.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього