У Хмельницькому відбулася презентація наймасштабнішого проекту будівництва, аналогів якому в Україні сьогодні немає.
Хмельницький стане туристичним центром УкраїниХмельницький стане туристичним центром України

5 липня у приміщенні Торгово-промислової палати, відбулася презентація наймаштабнішого проекту будівництва у Хмельницькому. «Європа Парк Україна.» – це парк атракціонів та спорту, аналогів якому в Україні сьогодні немає.
«Це буде прекрасно оздоблена набережна, де можна буде покататися на велосипеді чи роликах по спеціально обладнаних доріжках, безліч масштабних атракціонів, «американські гірки», оглядове колесо, басейни та казкові герої.» – розповів на презентації Андрій Бублей керівник ініціативної групи будівництва.
«Проект ретельно продумано. Створення парку неможливе без супутньої інфраструктури, будівництво якої уже розпочалося на території створення парку.»

На території сучасного парку планується також створення масштабного спортивно-оздоровчого комплексу, де будуть стадіон, басейн, атлетичні та тренажерні зали. Загалом 30 000 квадратних метрів відведено під об’єкти спортивної інфраструктури, це на думку ініціаторів проекту дасть можливість спортсменам Хмельниччини заявити про себе на міжнародному рівні рівні.

Авторам проекту та інвесторам не байдужа думка громадськості. Тому презентація пройшла у формі діалогу до якого запросили депутатів, громадських діячів, журналістів та пересічних хмельничан. Під час презентації відбулося громадське обговорення, що не залишило жодних питань без відповідей і стало яскравим прикладом плідної співпраці міської влади, підприємців та громадськості нашої області.
«Європа Парк Україна.» – це шанс для нашого міста стати не лише регіональним торгово – промисловим лідером, а й місцем куди поїдуть туристи з усієї країни, впевнені ініціатори.
Автори проекту та ініціативна група запрошує долучитись до обговорення будівництва «Європа Парк Україна» всіх небайдужих Хмельничан. Зокрема на сторінках фейсбуку. Своїм голосом можна підтримати і електронну петицію до міського голови Олександра Симчишина.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього